Hukuki Uyarı

“Esyhukuk.com” uzantılı web sitemizde ve büromuza ait olan tüm sosyal medya platformlarında sunulan içerik ve kaynaklar, Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9/2. maddesine uygun olarak sadece kişilere bilgi verme ve avukatlarımızın mesleki makale ve bilimsel çalışmalarını yayınlama amacı ile hazırlanmıştır. Web sitemizin ve sosyal medya platformlarımızın içerdiği bağlantılar, logosu ve içeriği hiçbir şekilde reklam ve iş sağlama amacıyla hazırlanmamış olup bu amaçla da hiçbir kimse tarafından kullanılamaz.

Web sitemizde yer alan bilgiler belli aralıklarla güncelleniyor olsa da bu sitede yer alan bilgilerin güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Var olan bilgiler ile okuyucuların hareket etmemesi gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Nitekim, her uyuşmazlığın kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle de tarafınıza ait olan uyuşmazlığa web sitemizde veya sosyal medya platformlarımızda bulunan konunuza benzer emsal kararın veya makalenin birebir uygulanabileceği sonucuna varılmamalıdır. ESY Hukuk ve Danışmalık olarak web sitemizde ve sosyal medya platformlarımızda yer alan bilgilerin eksik veya güncel olmadığı veya okuyucuların bu bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri eylemlerden dolayı zarara uğramasından dolayı sorumluluk kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz. Uyuşmazlığınızın hukuki olarak değerlendirilebilmesi için bizlere iletişim kanalımızda yer alan bilgiler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, web sitemizde ve sosyal medya platformlarımızda yer alan bağlantı ve linkler yalnızca okuyucuların kaynak bilgilere ulaşmasında kolaylık sağlaması için verilmektedir. Bu bağlantılar ve linklerde yer alan hiçbir kurum, kuruluş veya kişileri tavsiye ettiğimiz, önerdiğimiz veya onayladığımız anlamına gelmemektedir. İlgili kişi, kurum ve kuruluşlar ile herhangi bir bağımız ve sponsor ilişkimiz bulunmamaktadır. Bu bağlantı ve linklerde kullanılan hiçbir ticari ismin, tescilli markanın, amblem veya logonun kullanımından dolayı büromuz sorumlu değildir.

Bu web sitesinde yer alan tüm yazılar ESY Hukuk ve Danışmalık Bürosu’na ait olup önceden yazılı onay alınmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz. Tüm soru ve sorunlarınız için bize info@esyhukuk.com adlı adresten ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Danışmanlık için iletişime geçin
Merhaba 👋🏻

Danışmanlık almak istediğiniz bir konu mu var?

Hemen iletişime geçin uzman kadromuzdan bilgi alın.

Not: Danışmanlık Avukatlık Kanunu gereği ücretlidir.