Sözleşmeler Hukuku

Sözleşmeler Hukuku Nedir?

Sözleşmeler, birçok hukuki ilişkide olduğu gibi ticari hayatta da çok önemli ve hayati bir unsurdur. Ayrıntılı ve titiz bir şekilde hazırlanmış bir sözleşme ileride yaşanabilecek uyuşmazlığın önüne geçebileceği gibi taraflar arasındaki her türlü hukuki ilişkinin nihai şekilde düzenlenmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca, Sözleşmeler Hukuku sözleşmenin hazırlanması yanında içerik ve şekil açısından incelenmesi ve taraf menfaati gözetilerek yorumlanması açısından da önemli bir hukuk disiplinidir. ESY Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Türkçe ve İngilizce olmak üzere sözleşmelerin hazırlanması, incelenmesi, yorumlanması ve taraflar arası müzakere süreçlerine katılım sağlanması hususlarında ayrıntıcı ve deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sözleşmeler Hukuku
Sözleşmeler Hukuku

Sözleşmeler Hukuku Alanındaki Hizmetlerimiz

ESY Hukuk ve Danışmanlık olarak; Acente ve Bayilik Sözleşmeleri, Distribütörlük Sözleşmeleri, Franchise Sözleşmeleri, Marka Devir Sözleşmeleri, İnşaat Sözleşmeleri, Know-How Sözleşmeleri, Lisans Sözleşmeleri, Kira Sözleşmeleri, Mal-Hizmet Alım Satım Sözleşmeleri, Joint Venture Sözleşmeleri, Leasing Sözleşmeleri, Tedarik ve Fason Sözleşmeleri, Alacak Borç Yapılandırma Sözleşmeleri, Gayrimenkul Alım, Satım ve Devir Sözleşmeleri, Gizlilik Sözleşmeleri gibi birçok sözleşmenin müzakere süreçlerine katılarak hazırlanması ve incelenerek revize edilmesi hususlarında hukuki hizmet ve danışmalık vermekteyiz.

Bu alandaki sorularınız ve deneyimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için info@esyhukuk.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gizlillik

Bizimle paylaşılan tüm bilgiler avukat müvekkil ilişkisi kapsamında korunmakta ve gizli tutulmaktadır.

Hukuki Koruma

Müvekkillerimizin tüm hak ve menfaatlerini korumak öncelikli hedefimizdir.

Sizi Önemsiyoruz

Müvekkillerimizin sorunlarına tecrübeli ve alanında uzman ekibimizle etkin çözümler sunmaktayız.
Mesaj gönder
Danışmanlık için iletişime geçin
Merhaba 👋🏻

Danışmanlık almak istediğiniz bir konu mu var?

Hemen iletişime geçin uzman kadromuzdan bilgi alın.

Not: Danışmanlık Avukatlık Kanunu gereği ücretlidir.